Будинковий ювілей: ірпінським двоповерхівкам поблизу вокзалу – 50 років
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/Irp-bud-Pryvokz.jpg)
25 травня 1970 року в Ірпені почали заселяти перших мешканців до двох двоповерхівок на Привокзальній площі. Ці так звані «хрущівки» звели завдяки відомому об’єднанню «Ліспроект».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/Irp-bud-Pryvokz-1.jpg)
За словами жителя одного зі згаданих будинків Андрія Кравченка, більшість із 32-х молодих сімей, яким пощастило отримати ордери на нове житло в центрі міста, були причетними до згаданої організації (сьогодні ВО «Укрдержліспроект»).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/Irp-bud-Pryvokz-2.jpg)
«Життя у «хрущівках» зробило нас більш близькими і дружними. І, мабуть, завдячуючи цьому, ми перші у нашому місті, ще на початку 2000-х, почали відзначати своє свято: «День Будинку».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/Irp-bud-Pryvokz-GDK.jpg)
Усі мешканці наших будинків збираються за одним великим столом з тим, що у кого є. І, як маленька громада, багато чого обговорюємо, згадуємо приємне і вирішуємо спільні справи. Так було, є і, сподіваємося, буде далі», – підкреслює Кравченко.
Фото з архіву Андрія Кравченка