Новини
Вишневе
Київщина-суспільство

Будівництво школи №1 у Вишневому розблоковано


Роботи по зведенню другої черги Вишнівської ЗОШ №1 перейшли у активну стадію: генеральний підрядник отримав 8 млн гривень та пообіцяв пришвидшити будівництво. Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Михайло Бно-Айріян у відеозверненні, яке опублікував на сторінці у Facebook.

"Вишнівчани! Як і обіцяв, фінансування будівництва загальноосвітньої школи #1 розблоковано. Сьогодні генеральний підрядник отримав кошти за вже проведені роботи. Цілих 8 млн грн. І пообіцяв, що прискорить всі роботи, щоби завершити будівництво до 1 листопада 2019 року. Давайте тепер всі разом перевірено хід будівництва! Рухаємося далі!", - зазначив очільник Київщини.

Також у КОДА підняли питання й існуючої Крюківщинськоі ЗОШ. Так, 15 липня відбулась нарада за участю Володимира Кислицина, заступника голови Київської обласної державної адміністрації, Крюківщинського сільського голови Андрія Кріпака та громадськості.

"Задача ним поставлена чітка: надати всі проектні документи стосовно цього об‘єкту будівництва для вивчення! Питань більше ніж відповідей! Задоволена професіоналізмом людей в питанні будівництва, не затягуванні процесу роботи (як це робилося зазвичай) та головне бажанням допомогти! ", - прокоментувала депутат Крюківщинської сільської ради Олени Цибульська

Ілюстративний матеріал із відкритих джерел