Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини

Будівництво окружної дороги: посадовців КМДА підозрюють у розкраданні коштів


За даними слідства чиновники КМДА спільно з посадовцями комунальних та приватних підприємств мали намір привласнити значну суму коштів з майже 1 мільярда гривень, виділених з бюджету на будівництво.

Наразі у Києві відбуваються обшуки в офісі адвокатського об’єднання, яке представляє інтереси однієї з комерційних структур, задіяних у проекті. Правоохоронці проводять слідчі дії, виявлення речей, документації та інших доказів, що підтверджують протиправну діяльність посадовців КМДА.

ГУ СБУ у м. Києві та Київській області

Презентація частини обіцяної Великої Окружної траси на Оболоні із новою транспортною розв'язкою мала б відбутися вже на початку 2019 року. Однак роботи, що тривали майже рік на вул. Богатирській, завершилися ледь помітними змінами. Два напівзбудованих тунелі і гора завезеного піску – це, по суті, все, що тут можна побачити. Незважаючи на мізерні досягнення, наразі будівельні роботи, взагалі, припинилися.

Розповідає Знай.ua.

По об’єкту "Будівництво Великої Окружної дороги на ділянці від проспекту Маршала Рокоссовського до вулиці Богатирської з будівництвом транспортної розв'язки в різних рівнях" на 2018 рік передбачено фінансування 187, 11 млн грн. З них, станом на 31 жовтня, профінансовано 50, 7 млн грн.