#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Події
Київ

Будівлю КМДА підсвітили кольорами ЛГБТ-прапора (ВІДЕО)

11.12.2021 0
Акцію присвятили Міжнародному дню прав людини.

У столиці будівлю Київської державної адміністрації підсвітили кольором ЛГБТ-символіки на честь Міжнародного дня прав людини.

"10 грудня, у Міжнародний день прав людини, будівлю Київської міської державної адміністрації підсвітили кольором ЛГБТ-символіки. Мета акції, ініціаторами якої є Amnesty International та KyivPride – привернути увагу громадськості та влади до важливості належної реакції на злочини на ґрунті гомофобії та трансфобії", - наголосили у КМДА.

Зазначимо, що Міжнародний день прав людини відзначається 10 грудня, оскільки цього дня 1948 року ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.