Новини
Російсько-Українська війна

Буданов попередив скільки ракетних ударів здатна завдати росія (ВІДЕО)

Він так зазначив, що спершу росія била по українській критичній інфраструктурі раз на тиждень, потім - раз на 10 днів, а зараз пауза триває ще довше.

Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов розповів скільки ракетних ударів ще здатна завдати росія.

"Тієї кількості ракет, яка залишилась - якщо взяти суто математично їхні розрахунки - вистачить із їхньою інтенсивністю в залпі в середньому 70-75 ракет на два-три рази. І в принципі вони закінчаться взагалі", - сказав Буданов.

Він зазначив, що спершу росія била по українській критичній інфраструктурі раз на тиждень, потім - раз на 10 днів, а зараз пауза триває ще довше.

"Цей проміжок часу обумовлений тим, що їхня промисловість не здатна покрити ту кількість ракет, яку вони витрачають. Попри всі їхні намагання - це нереально", - наголосив Буданов.

Нагадаємо, в листопаді Буданов заявив, що настає вирішальний період війни. Також начальник ГУР переконаний, що Україна здобуде повну перемогу над ворогом.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.