Бучанські школярі доєдналися до флешмобу "Україна єднає"
![Бучанські школярі доєдналися до флешмобу Бучанські школярі доєдналися до флешмобу](/storage/resized/lg/news/9b19787d-b568-4773-b274-4a684067d9b5/photo_2024-01-14_12-27-20.jpg)
Школярі Бучанської громади долучилися до флешмобу "Україна єднає", приуроченого до Дня Соборності.
Про це повідомляє Бучанська міська рада.
Зазначається, що учні та вчителі Мироцької гімназії №12 одяглися у національне вбрання та створили ланцюги єдності.
"До Всеукраїнського флешмобу долучаються наші земляки зі всього світу, адже саме у єдності наша міць", –
йдеться у дописі.
![Бучанські школярі доєдналися до флешмобу Бучанські школярі доєдналися до флешмобу](/storage/resized/lg/news/9b19787d-b568-4773-b274-4a684067d9b5/photo_2024-01-15_00-26-19.jpg)
![Бучанські школярі доєдналися до флешмобу Бучанські школярі доєдналися до флешмобу](/storage/resized/lg/news/9b19787d-b568-4773-b274-4a684067d9b5/photo_2024-01-14_13-27-21-2.jpg)
![Бучанські школярі доєдналися до флешмобу Бучанські школярі доєдналися до флешмобу](/storage/resized/lg/news/9b19787d-b568-4773-b274-4a684067d9b5/photo_2024-01-14_12-27-22.jpg)
22 січня 1919 року Українська та Західноукраїнська Народні республіки проголосили Акт злуки:"…Віднині во єдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України — Галичина, Буковина, Закарпаття і Наддніпрянська Україна. Здійснилися віковічні мрії, для яких жили і за які вмирали найкращі сини України. Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна республіка".
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.