Бучанські пісочні художниці перемогли на міжнародному конкурсі
![Бучанські пісочні художниці перемогли на міжнародному конкурсі Бучанські пісочні художниці перемогли на міжнародному конкурсі - зображення](/storage/resized/lg/news/9ac4947d-efe7-45ab-85c7-45de734ed708/de4ce15f-6128-47ed-9fc7-a132c6bd5d95.jpg)
Перемогу у ІІ віковій категорії одержали Анна та Софія Троцан – вихованки Бучанського центру позашкільної роботи імені Андрія Куцевалова. Керівник дівчат – Олександр Рощупкін.
“Вітаємо дівчаток із дуже вдалим дебютом та перемогою! Бажаємо наступних перемог! Велика подяка батькам за розуміння та підтримку! Так тримати!”, – зазначає Олександр Рощупкін.
Пісочна анімація відома, як пісочне мистецтво – форма візуального оповідання, в якій художник вправно маніпулює дрібними піщинками для створення зображень та анімації. Процес починається з нанесення піску на освітлену поверхню, після чого зображення з’являються шляхом малювання ліній і фігур голими руками.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.