Буча
Анонси
Київщина-суспільство

Бучанська МОТГ: приєднання Ворзеля, Бабинців і Мироцького


Приєднання Ворзеля, Бабинців і Мироцького до Бучі, бюджет, стипендія міського голови, вивезення сміття у селах, договори суперфіцію, ДПТ під офіси та торговельні заклади в парку.

Ці та інші питання розглянуть на 82-ій сесії Бучанської міської ради, яка розпочнеться 27 серпня о 10:00.

Порядок денний пленарного засідання

  1. Про добровільне приєднання Бабинецької селищної територіальної громади Бородянського району до Бучанської міської об’єднаної територіальної громади.
  2. Про добровільне приєднання Ворзельської селищної територіальної громади селища Ворзель міста Ірпінь до Бучанської міської об’єднаної територіальної громади.
  3. Про добровільне приєднання Мироцької сільської територіальної громади Києво-Святошинського району до Бучанської міської об’єднаної територіальної громади.
  4. Про стан сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до місцевого бюджету Бучанської міської об'єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року.
  5. Про затвердження звіту щодо виконання місцевого бюджету Бучанської міської об'єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року.
  6. Про фінансування місцевих програм Бучанської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року.
  7. Про внесення змін до рішення 71 сесії Бучанської міської ради VІI скликання від 19 грудня 2019 року за № 4344-71-VII «Про місцевий бюджет Бучанської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік».
  8. Про розгляд звернень щодо внесення змін до договорів оренди земельних ділянок:

8.1. Про розгляд звернення гр. Бреус В.В., вул. Інститутська, 26.

8.2. Про розгляд звернення гр. Гудзенко О.Ф., вул. А. Михайловського, 79-г.

8.3. Про розгляд звернення гр. Несторова О.В., вул. Шевченка, б/н

8.4. Про розгляд звернення ФОП Чернешевої Н.А., вул. Інститутська, 54-а.

9. Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Бучанської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 р.р.» №2895-53-VII від 24.01.2019 р.

10. Про управління майном, яке належать до комунальної власності Бучанської міської об’єднаної територіальної громади:

10.1. Про затвердження Порядку придбання у власність Бучанської міської об’єднаної територіальної громади об’єктів нерухомого майна.

10.2. Про затвердження Звіту про оцінку майна об’єкту комунальної власності Бучанської міської об’єднаної територіальної громади.

11. Про безоплатну передачу необоротних активів з балансу Відділу освіти Бучанської міської ради на баланс Бучанської Української гімназії.

12. Про безоплатну передачу необоротних активів з балансу Відділу освіти Бучанської міської ради на баланс Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №3.

13. Про безоплатну передачу необоротних активів з балансу Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 на баланс Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №3.

14. Про затвердження Положення про стипендію Бучанського міського голови для талановитих і обдарованих дітей та молоді в новій редакції.

15. Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в селах Луб’янка, Блиставиця, Гаврилівка та Тарасівщина Бучанської міської об’єднаної територіальної громади.

16. Про затвердження в новій редакції Програми підтримки ОСББ та ЖБК в Бучанській міській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки.

17. Про розгляд звернення КП «Бучабудзамовник» щодо надання дозволу на укладання договору суперфіцію з гр. Рибальченко Ю.А., вул. І. Кожедуба, 3-А.

18. Про розгляд звернення КП «Бучабудзамовник» щодо надання дозволу на укладання договору суперфіцію з гр. Побігаєм Д.В., вул. І. Кожедуба, 3.

19. Про розгляд звернення КП «Бучабудзамовник» щодо надання дозволу на укладання договору суперфіцію з Богуш Т.В., пров. О. Тихого, 2.

20. Про затвердження Статуту КП «Бучазеленбуд» Бучанської міської ради в новій редакції.

21. Про зміну розміру статутного капіталу КП «Бучанське УЖКГ» та затвердження статуту у новій редакції.

22. Про безоплатну передачу необоротних активів з балансу КП «Бучанське УЖКГ» на баланс КП «Бучазеленбуд».

23. Про затвердження матеріалів містобудівної документації, а саме: «Детальний план території, орієнтовною площею 6,9 га», що розташовано вулиць Депутатська, Амосова та Нове Шосе в м. Буча Київської області для розміщення офісно-складських будівель та споруд.

24. Про затвердження матеріалів містобудівної документації, а саме: «Детальний план території, орієнтовною площею 2,75 га, для розміщення торговельних закладів у межах вулиць Вокзальна, пойми річки Бучанка та існуючої індивідуальної житлової забудови в м. Буча Київської області (Коригування)».

25. Про затвердження матеріалів містобудівної документації, а саме: «Детальний план території, орієнтовною площею 1,6 га, для розміщення торговельних закладів та закладів громадського харчування в межах Бучанського міського парку в м. Буча Київської області».

26. Про затвердження матеріалів містобудівної документації, а саме: «Детальний план території, орієнтовною площею 1,23 га для розташування об’єктів автомобільного сервісу в межах вулиць Л. Ревуцького, Депутатська та Островського в м. Буча Київської області».

27. Про вирішення питань регулювання земельних відносин громадян, підприємств, установ та організацій.

28. Депутатські запити.

29 Різне.