Новини
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство

Броварчанка наростила найдовші нігті в Україні

Їх довжина сягнула 99,5 сантиметрів.

Броварчанка наростила найдовші нігті в Україні - зображення

У Броварах майстер манікюру Вікторія Бондаренко встановила рекорд України. Вона наростила найдовші нігті довжиною 99,5 сантиметрів. Про цю подію повідомила на своїй Instagram-сторінці блогерка Лілія Снюсь, яка стала моделлю для встановлення рекорду.

Як повідомляв "Погляд", майстриня з манікюру з Броварів Вікторія Бондаренко працює за професією вже 18 років. Також вона є засновницею онлайн- і офлайн-шкіл манікюру в місті, а також суддею незалежних чемпіонатів України з манікюру та міжнародною тренеркою з манікюру та нарощування нігтів. Наростити найдовші нігті в Україні Вікторія вирішили спонтанно, адже наразі офіційних рекордів зареєстровано ще не було.

Для встановлення рекорду моделі наростили п’ять нігтів, для чого використали пів кілограма гелю і 12 з половиною тисяч стразів. Після цього блогерка спробувала з ними "пожити": чистила картоплю, піднімала монетки та чухала голову.

Броварчанка наростила найдовші нігті в Україні - зображення

Нагадаємо, ректор з Переяслава став наймолодшим керівником вишу та потрапив до Книги рекордів України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.