Новини
Новини Київської області
Вишгород
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

Браконьєри промишляли в забороненій зоні


Незаконні знаряддя лову передано на знищення, а на рибалок-порушників складено адмінпротоколи

Браконьєри правоохоронців, здається, не бояться. А може, вважають, що незаконний промисел їм зійде з рун. Виявляється, що ні. Так, днями співробітники водної поліції Вишгородського району та рибоохоронного патруля під час спільного патрулювання  акваторії Канівського водосховища та обвідного каналу Київської гідроелектростанції виявили заборонені знаряддя лову: ятір, 3 риболовні сітки та 5 «екранів». Про це повідомив відділ комунікації поліції Київської області»

«Крім того, правоохоронці виявили низку порушників.  Так, двоє чоловіків рибалили в забороненій зоні Київської ГЕС. Поліція склала протоколи за ч.3 ст. 85 (Порушення правил використання об'єктів тваринного світу) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Інші двоє громадян виловлювали рибу, маса якої перевищувала добову норму. Їхній улов склав 15 та 7 кілограмів при нормі 3 кілограми на людину. Складено адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП зі збитками 2040 гривень та 1460 гривень. Іще один рибалка використовував заборонене знаряддя лову "невід" за що отримав протокол ч.4 ст.85 КУпАП», йдеться в повідомленні.

Загалом на Київщині, за даними Київського рибоохоронного патруля, лише за шість днів – 20 по 26 серпня –  задокументовано  49 порушень та зафіксовано майже 113 тис. грн збитків.  Найактивніше промишляють браконьєри а Канівському водосховищі.  Тут зафіксовано найбільше порушень: складено п’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП та 10 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Також у забороненій зоні Київської ГЕС оформлено вісім протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП. На Київському водосховищі задокументовано порушника за ч. 4 ст. 85 КУпАП, сімох - за ч. 3 ст. 85 КУпАП та одного - за ст. 188-5 КУпАП.

Фото Національної поліції та Київського рибоохоронного патруля