Новини
Новини Київської області
Спорт

Бориспільські медики чергують на марафоні Nova Poshta Kyiv Half Marathon


7 квітня у столиці розпочався благодійний марафон Nova Poshta Kyiv Half Marathon.

Nova Poshta Kyiv Half Marathon – це не просто біговий захід, це важлива соціальна подія для України. Вже шостий рік поспіль десятки фондів приєднуються до події аби привернути увагу до своєї діяльності, знайти однодумців та довести, що можливо все, головне вірити і рухатись до омріяної цілі. А разом це зробити легше.” – прокоментувала директор з маркетингу та комунікацій Run Ukrаine Вікторія Веремієнко. 

Завдяки весняному Фандрайзинг марафону будуть зібрані кошти на підтримку 13-ти різних фондів, організацій та їхніх проектів. Фандрайзери від кожного фонду будуть готуватися до забігів і привертати увагу до актуальних проблем, закликаючи інших жертвувати кошти. Традиційно до благодійної ініціативи долучаються відомі українці: спортсмени, зірки шоу-бізнесу та телебачення, журналісти та громадські діячі.

Благодійний збір коштів для адресної допомоги тим, хто її потребує, проходить щорічно в рамках бігових заходів Run Ukraine Running League, які компанія організовує у 5-ти  містах України.

До проекту традиційно долучаються благодійні фонди та організації різних напрямків діяльності. Таким чином, під час Фандрайзинг марафону одночасно здійснюється допомога завчасно народженим дітлахам, онкохворим людям, безпритульним тваринам тощо.

У полумарафонскому забігу на 21,097 км та забігах-супутниках беруть участь близько 10 000 атлетів (в 2018 році 3154 бігуна завершили напівмарафон).
Команда на естафету складається з 4 осіб, 1-й, 2-й і 3-й пробігають по 5 км, 4-й - 6,0975 км. Вік учасників - від 18 років на дату забігу.

Забіг на 10 км (10 KM)
Забіг на дистанцію 10 км стартує о 12:20 7 квітня 2019 (неділя) з Контрактової площі (Контрактова площа), 4.

Призовий фонд 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon становить 703 000 гривен, що майже на 470 000 гривен більше попереднього. Переможці головною дистанції отримають 2000 євро, за друге - 1500 євро, за третє - 1000 євро, за четверте - 750 євро і 500 євро за п'яте місце. Якщо атлет встановить рекорд траси, то він додатково ще отримає 1000 євро. Українські атлети також зможуть позмагатися між собою за рекорд траси, адже переможець отримає 5000 гривень. Також збільшаться призи в вікових категоріях: переможці отримають по 1500 гривень, за друге і третє -1000 і 800 гривень.

За здоров'ям учасників марафону слідкують і медики із Борисполя. Про це повідомив
головний  лікар  КНП “Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Євгеній Черенок і продемонстрував фотодокази.