Бориспільські активісти безкоштовно збирають бур'ян, щоб його не спалювали громадяни
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67769545_1290460664451332_8591991864154914816_n.jpg)
У Борисполі активісти забирають у громадян скошений бур'ян, тим самим рятують людей від шкідливого впливу диму.
Активісти ГО "Людина", яку створив Олександр Кирій, їздять по домівках бориспільців та забирають у них скошені рослини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/Novyj-rysunok-122.jpg)
"Ми скільки років боролися, але не поліція не благоустрій, ніхто цих питань не вирішує, а люди продовжують палити. Самий оптимальний варіант - це вивозити скошену траву. Ми закупили обладнання, подрібнювач для трави, але він годиться лише на суху траву, а вже з вересня прибуде обладнання для подрібнення гілок", - розповів пан Олександр.
Також активіст розповідає, що люди боязко ставляться до їх роботи, адже вважають, що за вивезення бур'яну прийдеться платити, а це не так. Зараз активісти майже щодня їздять містом, забирають сухостій, сушать його, подрібнюють та вивозять на підприємство, яке займається вирощуванням каліфорнійського черв’яка.
Тож Олександр Кирій закликає містян не спалювати бур'ян, а звертатися до активістів.
Громадська організація "Людина"
За інформацією "Телеканал Бориспіль"