Бориспілець втік з місця ДТП
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75462456_1561835167323404_1102923833263783936_n.jpg)
3 листопада водій автівки Citroen Berlingo здійснив наїзд на вказівну табличку банку та невелике дерево після чого втік з місця пригоди.
Однак злочин помітив небайдужий громадянин та повідомив про це поліцію.
Під час спілкування з заявником, свідомий громадянин показав фото автівки, що здійснила цю ДТП. А під час огляду місця пригоди інспектори знайшли номерний знак, що, ймовірно, відпав під час зіткнення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/74964071_1561835200656734_8640453513459007488_n.jpg)
Патрульні разом зі свідком обстежили прилеглу територію. І це дало результат. Інспектори виявили авто потрібної марки, без переднього номерного знаку та з характерними пошкодженнями на бампері.
53-річний водій мав явні ознаки алкогольного сп’яніння: запах алкоголю, нечітка хода та порушення координації рухів. Чоловік не заперечував, проте пояснив патрульним, що випив коньяк після здійснення ДТП. Результатом огляду на стан сп’яніння став показник 1,88 проміле.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75349166_1561835177323403_1255810714652639232_n.jpg)
За всю цю пригоду водій отримав всі необхідні адмінматеріали від інспекторів: протокол за ч.4 ст.130 КУпАП (вживання алкоголю після вчинення ДТП), протокол за ст. 122-4 (зникнення з місця ДТП) та протокол за ст.124 (порушення ПДР, що призвело до ДТП). Також, патрульні вилучили посвідчення водія та видали тимчасовий дозвіл на керування, а авто передали під розписку тверезому водію.