Бориспілець смачно повечерявши відмовився платити
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67788808_2457589247796196_1192065407045861376_n.jpg)
Працівників поліції викликали у одне із міських кафе через клієнта, який відмовлявся платити за вечерю.
Прибувши на місце інспектори побачили 38-річного громадянина. В додачу при поверхневій перевірці в чоловіка поліцейські виявили зелену речовину рослинного походження, зі слів порушника — «канабіс», який він збирався пізніше курити.
Згодом, патрулюючи вулицю Карла Маркса інспектори виявили двох чоловіків, 31-річного та 21-річного місцевого жителя. В руках одного з них знаходився кущ невідомої рослини. Під час спілкування чоловік повідомив, що даною рослиною є «конопля», яку він знайшов та ніс для власного споживання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67879776_2457589264462861_3283680872078770176_n.jpg)
У обох випадках патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу, яка наразі займається даними справами, та встановить походження невідомих речовин та причетність даних осіб до вчинення правопорушення.