Новини
Новини Київської області

Боротьба з «тіньовим» бізнесом: на Київщині проведуть перевірки АЗС


По всій області працюватимуть спеціальні мобільні групи, які виявлятимуть нелегальні об’єкти.

Фото: pixabay.com

Як розповів перший заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко, боротьба з «тіньовим» бізнесом залишається одним з пріоритетів влади. Про це повідомляє пресслужба ОДА.

«Зараз ми роботу в цьому напрямі ще більше посилимо. Насамперед актуалізуємо інформацію щодо нафтогазових компаній, які працюють на Київщині легально, і тих, хто – ні. До цієї роботи закликаю долучитись і наші громади. Це дозволить нам сформувати чітку картину того, скільки АЗС у пристоличному регіоні функціонують незаконно»

Дмитро Назаренко

Повідомляється, що для посиленої перевірки легальності роботи АЗС в області будуть створені окремі мобільні групи. Вони також фіксуватимуть порушення на автозаправках.

Результати роботи бригад, до яких увійдуть представники територіальних органів Держпраці, поліції, ДСНС, СБУ та інших профільних структур, аналізуватимуть кожні два тижні.

Як відомо, Кабінет Міністрів заборонив автозаправним станціям різко піднімати ціни на пальне.  Відтепер про підвищення цін АЗС будуть попереджати за 20 днів. 

Разом з тим, уряд встановив граничну позначку цін для АЗС. Згідно з рішенням Каиіну, встановлені рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива не вище 7 гривень за літр і бензину – не вище 5 гривень за літр.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.