Новини
Новини Київської області
Культура
Київщина-суспільство
Культурний weekend. Київщина

«Бойова слава Богуслава»: квест у музеї


Патріотичний захід, що відбувся на базі музею історії Богуславщини, діти попросили зробити щорічним.

Три команди дітей із закладів позашкільної освіти Богуславського району взяли участь виховному заході патріотично-краєзнавчого спрямування «Бойова слава Богуслава», який відбувся на базі музею історії Богуславщини. Захід приурочений Дню Козацтва, Дню захисника України та 75-ій річниці визволення України від нацистської окупації. У заході, який відбувався у вигляді квесту, взяли участь Богуславський Центр дитячо-юнацької творчості ("Козачата"),Богуславська школа мистецтв ("Суперстар"), Богуславська дитячо-юнацька спортивна школа ("Тризуб").

Серед команд-учасників було визначено переможців у різних номінаціях: "Найспритніші"-"Тризуб", "Найзгуртованіші"-"Козачата" та "Найощадливіші" - "Суперстар". Під час виконання завдань квесту діти виявляли неабиякий інтерес до історії рідного краю, практикувались у бойовій підготовці тощо.

Звичайно ж, були нагороди від "Гетьмана" і "Ради Старшин". А ще – смачне частування козацьким кулешем, варениками, узваром та іншими смаколиками.

Діти захоплено ділились враженнями і просили зробити такий захід щорічним. Колектив музею історії Богуславщини, розповівши про квест на своїй Фейсбук-сторінці, пообіцяв і надалі проводити цікаві заходи.

Фото: Музей історії Богуславщини