Блоги

Богдан Гдаль: Пісня - відьмове замовляння Альт-Поп групи Енджі Крейда

До речі, ось ця дівчина з популярного кліпу Енджі Крейда / Angy Kreyda - росіянка. Саме це обличчя було обкладинкою до пісні "Враже", і спочатку можна було помилково скласти враження, що це і є авторка пісні.

Богдан Гдаль: Пісня - відьмове замовляння Альт-Поп групи Енджі Крейда - зображення

До речі, ось ця дівчина з популярного кліпу Енджі Крейда / Angy Kreyda - росіянка.

Саме це обличчя було обкладинкою до пісні "Враже", і спочатку можна було помилково скласти враження, що це і є авторка пісні.

Але виявилося, що наші просто використали російське безкоштовне стокове видиво для того, щоб змонтувати кліп-замовляння проти росіян.

Продашен-студія IndiUk Records на жаль не врахувала контекст. Пізніше цю ж дівчину у своєму видиві використали росіяни для промо-ролика своєї країни під час війни, і наші кинулися звинувачувати, що вони крадії.

А потім виявилося, що ніхто не крадій, бо видиво поширюється відкрито для всіх, і його вже скачали близько 16 тисяч разів з 2020 року, але ролик таки російський.

Оновлення: дехто каже, що конкретно в цьому кадрі таки українка Софія Капітонова, яку зафільмували для якоїсь студії з йоги.

Але люди, які робили цю зйомку, нібито без дозволу виклали записи на сток.

На сервісі Pexels авторкою значиться росіянка Anastasia Shuraeva.

Однак аналіз інших фрагментів цього кліпу, наприклад казашок, які танцюють взявшись за руки, чи дівчат, які сидять біля черепа тварини, також показує, що вони росіянки.

Коментар від гурту: "Ніхто ні якого заколоту не планував. Є пісня, є час війни, пісню тра видати бо бюджет навіть не нуль, а такий жирнючий мінус.

Вокал записаний в селі, музика в Рівному, відеоряд з стокових файлів на мобілці.

Якщо б на той момент хтось сказав, ця пісня буде мати мільйони переглядів, то напевно ми б поржали. Бо 10 тис для андеграунда в Україні це вже успіх.

І ясно, що питання знімати вже кліп, стоїть. Рахуєм бюджет і тихенько плачемо в кутку притиснуті жабою.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Провайдер Інтернет послуг Best - це Швидкісний інтернет у Петрівському та якісне Телебачення в Україні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.