Новини
Новини Київської області
Суспільство
Здоров'я
Київщина-суспільство

Бізнес-сніданок для підприємців сфери медичних послуг у Славутичі


3 жовтня в Славутичі у кав’ярні "Ariva Drive" відбувся бізнес-сніданок для підприємців сфери медичних послуг. Зустріч було організовано за рішенням 3-го Форуму підприємців Славутича та за ініціативи міського голови Юрія Фомічева, за сприяння КП "Агентство регіонального розвитку".

Представники різних ланок медицини Славутича обговорили проблемні питання та розглянули можливі шляхи їх вирішення.

За словами головного лікаря Славутицької міської лікарні Олексія Ладижева, до роботи готові реабілітаційне та паліативне відділення.
З 2020 року передбачається фінансування вторинної та екстреної медичної допомоги через Національну службу здоров’я України. А пологове відділення частково фінансуватиметься з місцевого бюджету.

Малий бізнес представили стоматологи Костянтин Федорченко (клініка "Вітадент") та Артем Процко (ФОП Процко А.М.). Як повідомили лікарі, є проблеми з обладнання для протезування. Невистачає і хірургів-стоматологів.

Міський голова зазначив, що міська влада та славутицька лікарня готові надати приміщення для приватних лікарів-стоматологів. Можливий варіант запрошення з Чернігова хірурга-стоматолога декілька разів на тиждень.

Розглянуті питання взяті до уваги для покращення медичних послуг у нашому місті. Співпраця "влада – бізнес – громада" продовжується.

Відділ інформації Славутицької міської ради