Новини
Новини Київської області
Здоров'я

Більшість госпіталізованих з COVID-19 в області невакциновані і потребують кисню


Станом 22 листопада у медичних закладах Київщини лікуються 1825 пацієнтів з коронавірусною інфекцією, переважна більшість хворих не зробили щеплення.

Фото: Reuters

Як зазначив під час брифінгу заступник голови Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Олег Торкунов, станом на 22 листопада у профільних медичних закладах області знаходяться 1825 пацієнтів.

Більшість хворих, а саме 1 510 людей, перебуває під киснем.

«В лікарні, за даними наших медиків, потрапляють саме невакциновані. Тож вкотре підкреслюю, люди, які ще не встигли отримати щеплення, або відмовились від цього знаходяться у зоні підвищеного ризику. Зверніть на це увагу»

Олег Торкунов

Водночас вакцинальна кампанія в Україні триває. У Київській області продовжують щоденно працювати центри та пункти вакцинації.. 

«Серед цільових груп першою дозою вакциновані 36 883 медичних працівників, тобто майже 100%, а також 45 820 освітян – це майже 86%», – повідомив заступник голови КОДА.

Нагадаємо, більшість жителів Київщини вже вакцинувались. 72% дорослого населення Київської області отримали по одній дозі вакцини від коронавірусу. А повний курс вакцинації пройшли майже 52% населення.

Раніше у МОЗ розповіли про запуск спеціального чат-бота у Telegram, який «допоможе» знайти найближчу до вас точку, де можна зробити щеплення та показує актуальну інформацію про кількість доз тієї чи іншої вакцини у конкретному пункті імунізації.

Також «Погляд» повідомляв, що від початку вакцинальної кампанії в області зробили більш ніж мільйон щеплень.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.