Новини
Україна
Суспільство
Україна-суспільство

Більше половини українців не підтримують легалізацію грального бізнесу


Фото: cikavosti.com

84% опитаних українців за останні п'ять років не грали в будь-які азартні ігри.

Результати соціологічного опитування щодо ставлення до азартних ігор в Україні оприлюднила соціологічна група "Рейтинг".

Так 58% респондентів вважають легалізацію азартних ігор неприпустимою. Більше чверті висловились за створення спеціальних зон для легалізованого грального бізнесу. Проти легалізації виступає більше жінок (65%), ніж чоловіків (48%), а також бідних (65%), ніж забезпечених (51%).

Майже половина опитаних впевнена, що мають бути дозволені лотереї. На законності букмекерських ставок наполягає всього четверта частина респондентів.

Серед учасників опитування знайшлось всього 9%, які вважають себе однозначно азартними. Ще 16% думають, що скоріше азартні, ніж ні. Цікаво, що 44% негативно ставляться до ігор без ставок і виграшів. Більше двох третин респондентів не визнають азартних ігор на гроші.

84% за останні п'ять років ні разу не грали в азартні ігри, які передбачають грошові призи і ставки. Майже половина опитаних відмовилась від ставок, адже "вважає, що гроші потрібно заробляти, а не вигравати". Третина респондентів не вірить у добросовісність організаторів ігор.

З тих респондентів, які грали, менше третини брали участь у лотереї, а ще 29% робили ставки у букмекерських конторах.