Новини
Біла Церква

«Білоцерківвода» планує підвищити тарифи на воду


Інформація про можливе підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення з їх обґрунтуванням розміщена на сайті закладу з метою громадського обговорення майбутнього підвищення.

На даний час ТОВ «Білоцерківвода» здійснює розрахунки за тарифами, встановленими підприємству Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 25.01.2019 р.

Відповідно неї зараз білоцерківці платять за воду за наступними тарифами:

а) на централізоване водопостачання:

– споживачі, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 3,21 грн. за 1 куб. м (без ПДВ);

– споживачі, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 9,50 грн. за 1 куб. м (без ПДВ);

б) на централізоване водовідведення – 10,40 грн. за 1 куб. м (без ПДВ).

Як повідомляє «Білоцерківвода», необхідність коригування тарифів на 2019-2020 рр. зумовлена збільшенням вартості електроенергії,  реагентів, що використовуються при приготуванні питної води, розміру заробітної плати, податків, вартості послуг, що надають сторонні організації, а також в розрахункув раховано інфляційні процеси.

Очікуване підвищення тарифів згідно з поданими розрахунками в середньому складає до 20%.