Новини
Біла Церква

Білоцерківці прибрали міський острів Дитинства


Весняна толока на острові Дитинства, який готується до Еко-Пікніка, відбулась у суботу, 14 квітня.

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

Усіх бажаючих приєднатися до робіт Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради забезпечив завданнями та необхідним реманентом.

dav

У толоці взяли  близько 100 осіб – представники управління житлово-комунального господарства, управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, а також небайдужі жителі міста.

Учасники толоки розчистили територію острова та прибережну смугу річки Рось від сміття, сухих гілок – усі вони були зібрані та подрібнені спеціальним трактором. Усього було зібрано понад 10 кубометрів сміття, найбільше з якого знаходилося в річці, а це пластик, скло, поліетилен, ганчір’я тощо.

btr

В кінці роботи всіх учасників толоки частували смачними гарячими стравами і напоями польової кухні, організованої командою Flagman та за сприяння ДСНС України в Київській області.


Нагадаємо, що з 18 березня до 19 травня  у Білій Церкві триває двомісячник санітарного очищення, озеленення та благоустрою, головна мета якого – зробити Білу Церкву красивішою та охайною.

Білоцерківцям, які хотіли б взяти участь у прибиранні міста, варто звернутись до Департаменту житлово-комунального господарства та у Центр оперативного реагування за телефонами: (063) 310-77-55, (067) 310-77-55, (099) 310-77-55.

Фото - Білоцерківська міська рада.