#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква

Білоцерківський зоопарк «Олександрія» потребує ялинок для годівлі тварин

08.01.2020 0 Александр Чернышенко 0

Кролики, парнокопитні та інші тварини з величезним задоволенням вживають в їжу ялинові, соснові і смерекові гілки, а також хвою.

Про це йдеться у повідомленні зоопарку.

Хвойні дерева мають у своєму складі речовини, які допомагають тваринам вижити у зимових умовах. Зокрема, вони багаті на вітаміни групи В, С, Е, білків і мінералів та на ефірні масла. Хвойні дерева не є основним кормом, це вітамінний додаток, який покращує травлення.

Стовбури, які лишилися після звірів у зоопарку, опалюють приміщення, а попіл кладуть у клітку до фазанів, які дуже люблять купатися в ньому. Живі хвойні дерева використовуються тваринами не тільки в якості корму, але і як іграшка. Крім поживи, гілки ялинок використовують в якості підстилки чи для обігріву вольєрів.

Важливо приносити повністю очищені ялинки від декорацій, дощику, металевих кріплень, іграшок, гірлянд та інших прикрас, аби вони не зашкодили здоров’ю тварин.

Ялинку слід принести до зоопарку, що в дендропарку «Олександрія» (її можна залишити просто біля воріт зі сторони Клініки та біля в'їздних воріт біля касирів).

Фото - Зоопарк в Олександрії.