Білоцерківський зоопарк «Олександрія» потребує ялинок для годівлі тварин
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82714037_512343522739952_7518864512536018944_o.jpg)
Кролики, парнокопитні та інші тварини з величезним задоволенням вживають в їжу ялинові, соснові і смерекові гілки, а також хвою.
Про це йдеться у повідомленні зоопарку.
Хвойні дерева мають у своєму складі речовини, які допомагають тваринам вижити у зимових умовах. Зокрема, вони багаті на вітаміни групи В, С, Е, білків і мінералів та на ефірні масла. Хвойні дерева не є основним кормом, це вітамінний додаток, який покращує травлення.
Стовбури, які лишилися після звірів у зоопарку, опалюють приміщення, а попіл кладуть у клітку до фазанів, які дуже люблять купатися в ньому. Живі хвойні дерева використовуються тваринами не тільки в якості корму, але і як іграшка. Крім поживи, гілки ялинок використовують в якості підстилки чи для обігріву вольєрів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/81382668_512343572739947_7859936154798260224_o.jpg)
Важливо приносити повністю очищені ялинки від декорацій, дощику, металевих кріплень, іграшок, гірлянд та інших прикрас, аби вони не зашкодили здоров’ю тварин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82094783_512343609406610_8770030572245352448_o.jpg)
Ялинку слід принести до зоопарку, що в дендропарку «Олександрія» (її можна залишити просто біля воріт зі сторони Клініки та біля в'їздних воріт біля касирів).
Фото - Зоопарк в Олександрії.