Новини
Біла Церква

Білоцерківська школа № 15 перемогла у всеукраїнському конкурсі шкільних сайтів


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт закладу освіти проводився десятий рік поспіль Інтернет асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У номінації «Вебсайти закладів загальної середньої освіти (міські школи)» перемогу здобуло Білоцерківське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб».

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

Цього року церемонія нагородження проходила в режимі відеоконференції.

Школи-переможці конкурсу були нагороджені цінними призами: проекторами, принтерами, ламінаторами та іншими призами. Усі переможці отримали необхідне забезпечення для подальшого функціонування і розвитку сайту: перші місця - віртуальний сервер та домен, другі та треті місця - хостинг та домен.

Серед 16 переможців Служба освітнього омбудсмена також обрала та нагородила почесними грамотами від освітнього омбудсмена ті заклади освіти, сайти яких були найбільш прозорими, інформаційно відкритими та найкраще і найвідповідальніше висвітлили інформацію про права в освіті. До п’ятірки кращих теж увійшла загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб.

Сайт білоцерківської школи № 15

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що у навчальних закладах Білої Церкви встановлять контейнери для роздільного збирання відходів.