Новини
Біла Церква

Білоцерківська молодь стажується у міськраді


18 листопада у Білій Церкві відбулася зустріч з активістами молодіжних громадських організацій та представниками студентської молоді, які виявили бажання  проходити стажування у структурних підрозділах міської ради.

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

На виконання міської  цільової  програми  сприяння соціальному  становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї  на 2016-2020  роки, управлінням з питань молоді та спорту впродовж кількох останніх років ініціюється стажування (ознайомлення) активістів молодіжних громадських організацій і лідерів студентського самоврядування в структурних підрозділах міськради.

Стажування виявили бажання пройти 28 молодих людей. Воно проходитиме у восьми управліннях та відділах міської ради з 18 по 30 листопада цього року, у вільний від навчання та роботи час.

Цього дня для молоді провели настановчу нараду-зустріч із керівництвом міста, начальниками управлінь та відділів міської ради.

За період 2003-2017 року стажування (ознайомлення) пройшли 195 осіб з числа активістів молодіжних громадських організацій і лідерів студентського самоврядування.

Фото - Білоцерківська міська рада.