Білоцерківська молодь стажується у міськраді
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/imgbig-2-4-2000x1333.jpg)
18 листопада у Білій Церкві відбулася зустріч з активістами молодіжних громадських організацій та представниками студентської молоді, які виявили бажання проходити стажування у структурних підрозділах міської ради.
Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.
На виконання міської цільової програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї на 2016-2020 роки, управлінням з питань молоді та спорту впродовж кількох останніх років ініціюється стажування (ознайомлення) активістів молодіжних громадських організацій і лідерів студентського самоврядування в структурних підрозділах міськради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/imgbig-1-3-2000x1333.jpg)
Стажування виявили бажання пройти 28 молодих людей. Воно проходитиме у восьми управліннях та відділах міської ради з 18 по 30 листопада цього року, у вільний від навчання та роботи час.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/imgbig-9-2000x1333.jpg)
Цього дня для молоді провели настановчу нараду-зустріч із керівництвом міста, начальниками управлінь та відділів міської ради.
За період 2003-2017 року стажування (ознайомлення) пройшли 195 осіб з числа активістів молодіжних громадських організацій і лідерів студентського самоврядування.
Фото - Білоцерківська міська рада.