Новини
Біла Церква
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

Білоцерківець виготовляв та збував психотропні речовини: йому повідомили про підозру


У Білій Церкві молодий чоловік в орендованій квартирі самотужки виготовляв з метою збуту амфетамін. Обладнання та речовини для його синтезу зловмисник замовляв та купував через Інтернет.

Про це повідомляє поліція Київщини.

Так, наприкінці 2019 року білоцерківські поліцейські виявили та вилучили в 22-річного жителя міста прекурсори, психотропні речовини, різноманітне лабораторне обладнання. Речові докази були направлені на відповідні експертизи до НДЕКЦ МВС України.

В результаті проведених експертиз встановлено, що серед вилучених наркотичних речовин містився амфетамін та прекурсори - речовини обмеженого обігу.

Поліцейські за процесуальним керівництвом місцевої прокуратури оголосили про підозру молодику у вчинені злочинів, передбачених ч.3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч.3 ст.311 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) та за ч.3 ст.313 (Викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, та інші незаконні дії з таким обладнанням) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному, а також тривають оперативно-розшукові заходи зі встановлення постачальників.