Події
Політика

Білорусь вручила Україні ноту протесту нібито через порушення повітряного кордону

Як заявляє білоруська сторона, приводом для ноти протесту стало порушення українським вертольотом державного кордону Білорусі в повітряному просторі.

Білорусь вручила Україні ноту протесту нібито через порушення повітряного кордону - зображення
Фото: pixabay

Про це 5 грудня повідомила пресслужба військового відомства республіки Білорусь.

"Військовому аташе було доведено, що українська сторона уникає діалогу в розв'язанні спірних питань, як щодо лінії міжнародного військового співробітництва, так і контролю над озброєннями, що дуже тривожно", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що приводом стало "порушення 4 грудня українським вертольотом типу Мі-8 державного кордону Білорусі в повітряному просторі в районі Нової Рудні".

До відома військового аташе було доведено, що українська сторона уникає діалогу в розв'язанні спірних питань як щодо лінії міжнародного військового співробітництва, так і контролю над озброєннями, що дуже тривожно", — повідомили в Міноборони.

Ще й надто, Міноборони Білорусі заявило про нібито виникнення загрози безпеці їхньої країни з боку України.

Нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що республіка "не стоятиме осторонь" у разі війни на Донбасі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал "Погляд Київщина – Інформаційна Агенція". Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.