Новини
Біла Церква

Біла Церква приймала польських експертів, які ділились досвідом роботи з інвесторами


Протягом 13 та 14 травня Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви, як приймаюча сторона у польсько-українському проекті "Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва" у співпраці з Польською агенцією розвитку підприємництва та Польською агенцією інвестицій та торгівлі, за підтримки Київської облдержадміністрації реалізовувала 2-денний візит польських колег-експертів.

Про це повідомили у Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви.

13 травня відбувся практичний тренінг щодо стандартів обслуговування інвесторів, системи підтримки інвестора як єдиного підходу при роботі з інвесторами. Польським досвідом з учасниками тренінгу поділилася Моніка Здроєк, яка розкрила напрацювання Польщі по роботі з інвесторами від державного до місцевого рівня.

В той же час регіональний менеджер організації «UkraineInvest - Ukraine Investment Promotion Office» Віталій Стасюк представив учасникам український досвід, сьогоднішні реалії та можливості у роботі з інвесторами.

Основна метою тренінгу було напрацювання єдиних стандартів роботи з інвесторами на місцевому рівні та побудова цілісної діючої обласної системи.

14 травня учасники заходу мали змогу відвідати інвестиційні проекти-об'єкти Білої Церкви: Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс та Індустріальний парк "Біла Церква", представники яких поділилися власним досвідом та специфікою по роботі з інвестором на місцях.

Фото - Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви.