Новини
Біла Церква

Біла Церква – на 10 місці у рейтингу прозорості 100 найбільших міст України


Про це свідчать результати третього дослідження прозорості 100 найбільших міст України, здійсненого антикорупційною громадською організацією Transparency International Ukraine – в рамках програми Transparent cities/Прозорі міста. Презентація «Рейтингу прозорості міст – 2019. Міста змінюються» відбулася 12 лютого у Києві.

Про це повідомляє Білоцерківська міська рада.

Команда фахівців протягом останніх двох місяців досліджувала  офіційні сайти кожної зі ста міських рад за критеріями, кожен з яких передбачав певну кількість балів. Від загальної кількості балів, які набрало те чи інше місто, і залежала його позиція в рейтингу прозорості міст.

Результати дослідження показали, що Біла Церква майже втричі покращила свій минулорічний показник у рейтингу прозорості, перемістившись із 29 місця на 10, отримавши в загальній кількості 67 балів. В той час, як у 2017 році наше місто посідало 50 сходинку зазначеного рейтингу.

Як повідомляє Transparency International Ukraine, найбільше покращення відбувся у сферах житлової політики, інвестицій та економічного розвитку, інформації про роботу органів місцевого самоврядування, доступу та участі. На офіційному сайті міської ради розміщено фінансові звіти всіх комунальних підприємств міста.

Ілюстрація - Transparency International Ukraine

Рівень прозорості міста оцінювався за такими напрямками роботи міської влади:

інформація про роботу органу місцевого самоврядування; доступ та участь; закупівлі; житлова політика; бюджетний процес; фінансова та матеріальна допомога, гранти; соціальні послуги; кадрові питання; професійна етика та конфлікт інтересів; землекористування та будівельна політика; комунальні підприємства; комунальне майно; освіта; інвестиції та економічний розвиток.

В рейтингу інвестиційної привабливості Біла Церква, як і раніше, посідає 5 місце.