Біла Церква дружитеме з Тайчжоу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/imgbig-1-1.jpg)
3 грудня у Білій Церкві відбулася зустріч міського голови Білої Церкви Геннадія Дикого із делегацією міста Тайчжоу з Китайської Народної Республіки.
Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/imgbig-4.jpg)
Обидві сторони обговорили можливості для економічного розвитку та залучення інвестицій. Представники китайської делегації цікавилися соціально-економічними параметрами, чи має Біла Церква досвід співпраці із китайськими підприємствами, та про наявність потенційно цікавих об’єктів для інвестицій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/imgbig-2-1.jpg)
Під час зустрічі був підписаний Меморандум про наміри щодо встановлення співпраці між містом Білою Церквою та Тайчжоу. Він передбачає розгортання різних форм обміну та співпраці в економічній, екологічній, науково-технічній, культурній, освітянській та кадровій сферах.
Фото - Білоцерківська міська рада.