Новини
Біла Церква
Здоров'я

Біла Церква: 13 хворих на коронавірус у міській лікарні та відкриття ринків


Станом на 5 травня у білоцерківській лікарні № 3 перебуває 13 хворих на коронавірус. З них 10 пацієнтів – з Білої Церкви, ще 5 людей – знаходяться під підозрою і чекають результатів аналізів, четверо з них – з Білої Церкви.

Про це повідомив міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий.

Також на амбулаторному лікуванні перебуває сім’я з дітьми 6 і 12 років. У них підтверджені ПЛР-тести, але їхній стан задовільний і ознак хвороби у них практично ніяких немає.

Окрім того, під спостереженням сімейних лікарів зараз перебувають 64 людини, які були в контакті з хворими людьми.

За словами міського голови, вартість лікування хворих у лікарні залежить від важкості перебігу хвороби і коливається від 30 тисяч грн в легких випадках до 209 тисяч у найважчому випадку, який був зафіксований у лікарні.

Але найбільш дороговартісними є засоби захисту для лікарів. Наприклад багаторазові костюми коштують по 400 грн, а їх на одну зміну використовуються 24 екземпляри.

Мер Білої Церкви повідомив, що за березень 2020 року, лікарі, які працювали з хворими на коронавірус, отримали надбавку 300%.

Окрім того, у Білій Церкві запрацювали деякі ринки, але не повністю. Всього відкрились 4 ринки: Центральний (відкрились тільки м’ясний і молочний павільйони), ринок Леваневського, ринок «Мололіт Буд» та ринок на масиві Піщаному. Сьогодні ще відкриваються ринок на масиві Таращанському та ринок у мікрорайоні Вокзальна.