Бібліотекам Вишгородщини передали казки, які оживають
Незабаром полиці сільських книгозбірень району поповняться дитячою літературою з доповненою реальністю.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Biblioteka1.jpg)
У сільських бібліотеках Вишгородщини невдовзі може зрости активність маленьких читачів. Завдяки нещодавно отриманому книжковому подарунку книгозбірні поповняться казками з доповненою реальністю та ілюстраціями українських художників.
Як повідомила Вишгородська центральна районна бібліотека, яскраву дитячу літературу, для створення якої було застосовано сучасні технології, Вишгородській районній централізованій бібліотечній системі подарувала Нова Пошта у партнерстві з Фундацією Дарини Жолдак.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Bibilteka2-2.jpg)
Як це працює? Як пояснює ресурс Всеосвіта, активувати доповнену реальність можна завдяки спеціальній програмі, яка встановлюється на телефоні чи будь-якому іншому електронному пристрої.
«Під час наведення на зображення в книжці, картинка «оживає» і людина може спостерігати за діями персонажів, чути звуки», пояснює ресурс.
Як повідомляв "Погляд", з 18 червня у “Добропарку” розпочався Перший Фестиваль арт-об’єктiв “ДоброФест”.