Новини світу

Безпілотники Байрактар вже незабаром виготовлятимуть в Україні (ВІДЕО)

Власник турецької компанії Baykar створив свою українську компанію, яка займатиметься виробництвом безпілотників Байрактар.

Власник турецької компанії Baykar створив свою українську компанію, яка займатиметься виробництвом безпілотників Байрактар. Вона придбала земельну ділянку для будівництва заводу.

Про це розповів посол України в Туреччині Василь Боднар. За його словами, представники компанії Байкар розробили проєкт самого заводу та мають намір реалізувати його до кінця, оскільки це майже особисте зобов'язання власників компанії зробити таке виробництво в Україні.

Це рішення не тільки політичне, а й практичне, оскільки на значній частині моделей, які будуть вироблятися на цьому заводі, будуть стояти комплектуючі українського виробництва. Це можуть бути двигуни, колеса, та інші деталі.

Провайдер Інтернет послуг Best - це Швидкісний інтернет в Василькові та якісне Телебачення в Україні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.