Україна
Новини світу

Байден вважає, що росію треба виключити з G20, а Україну долучити (ВІДЕО)

Президент США Джо Байден заявив, що росію необхідно виключити з "Великої двадцятки". Водночас у G20 потрібно прийняти Україну.

Президент США Джо Байден заявив, що, на його думку, Росію має бути виключено з "Великої двадцятки".

Про це він заявив після саміту НАТО у Брюсселі, пише "Європейська правда". "Моя відповідь - так", - сказав Байден, коли його запитали, чи слід виключити Росію.

"Це залежить від G20. Це питання порушувалося сьогодні, і я згадав про можливість того, що якщо це неможливо зробити — якщо Індонезія та інші не згодні — тоді, на мій погляд, ми повинні попросити, щоб Україна могла бути присутньою на зустрічах", - додав він.

Білий дім раніше відмовлявся публічно коментувати повідомлення про те, що США та їхні союзники хочуть, щоб Росія була виключена з G20.

Після повідомлень цього тижня про те, що Росію може бути виключено, посол Росії в Джакарті заявив у середу, що президент Росії Владімір Путін "хоче поїхати" на саміт G20 в Індонезії в листопаді.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.