Новини світу
За кордоном
Економіка
Російсько-Українська війна

Байден схвалив новий пакет військової допомоги Україні вартістю майже $3 млрд

Також президент США привітав українців із Днем Незалежності.

Байден схвалив новий пакет військової допомоги Україні вартістю майже $3 млрд - зображення

Президент США Джо Байден ухвалив рішення про надання Україні пакету військової допомоги вартістю майже три мільярди доларів. Про це повідомила пресслужба Білого дому в середу, 24 серпня.

"Я з гордістю оголошую про наш найбільший на сьогодні транш допомоги в галузі безпеки: приблизно, 2,98 мільярда доларів у вигляді зброї та спорядження, які будуть надані в рамках Ініціативи сприяння безпеці України", –

президент США Джо Байден

Байден також зазначив, що за останні півроку українці надихнули світ своєю надзвичайною мужністю і відданістю свободі. За його словами, цей пакет військової допомоги дозволить Україні отримати системи протиповітряної оборони, артилерійські системи та боєприпаси, протиракетні безпілотні повітряні системи та радари.

"Шість місяців нещадних атак лише зміцнили гордість українців за себе, за свою країну та за тридцять один рік своєї незалежності. Сьогодні і щодня ми стоїмо разом з українським народом, щоб проголосити: темрява, яка рухає самодержавством, не може зрівнятися з полум'ям свободи, яке усюди висвітлює душі вільних людей", –

президент США Джо Байден

Також у своєму зверненні президент США привітав українців із Днем Незалежності.

Нагадаємо, на початку серпня стало відомо, що США виділить Україні ще $4,5 млрд на потреби держбюджету та військовий пакет на $1 млрд.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.