Новини
За кордоном

Байден розглядає можливість розміщення військових у Східній Європі (ВІДЕО)

Очікується, що Джо Байден ухвалить рішення вже цього тижня.

Президент США Джо Байден розглядає можливість розміщення кількох тисяч американських військових, а також військових кораблів і літаків в країнах Балтії та Східної Європи.

Про це повідомляє The New York Times.

Зазначається, що це дозволить розширити американську військову участь на тлі зростаючої загрози вторгнення Росії в Україну.

Варіанти включають відправку від 1 000 до 5 000 військовослужбовців до країн Східної Європи з можливістю збільшення цієї кількості в десять разів, якщо ситуація погіршиться.

Зазначимо, що поки жоден із військових варіантів, які розглядаються, не включає розміщення додаткових американських військ у самій Україні і президент США дав зрозуміти, що він не збирається вступати в інший конфлікт після болісного виходу Америки з Афганістану минулого літа після 20 років війни.

Нагадаємо, Державний департамент США дозволив трьом країнам Балтії – Литві, Латвії та Естонії – постачати Україні ракети та іншу американську зброю на тлі загрози військового вторгнення Росії.

Раніше повідомлялося, що президент США закликає президента Російської Федерації обрати мирний шлях, бо вважає, що російське вторгнення в Україну може бути неминучим.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.