Новини світу
Російсько-Українська війна

Байден: путін може використати хімічну зброю, бо його “загнали у кут” (ВІДЕО)

Джо Байден попередив, що президент росії путін може вдатися до застосування хімічної зброї в Україні. Президент Америки вважає, що російський диктатор відчуває, що його «приперли спиною до стіни», тому може перейти до більш жорстоких методів.

Джо Байден попередив, що президент росії путін може вдатися до застосування хімічної зброї в Україні.

Президент Америки вважає, що російський диктатор відчуває, що його «приперли спиною до стіни», тому може перейти до більш жорстоких методів.

За його словами російський лідер посилив свою хватку вдома, в той же час розпалюючи побоювання, що він може вдатися до більш агресивної тактики за кордоном.

Нагадаємо, що сьогодні вночі президент США обговорив ситуацію на рахунок російсько-української війни із чотирма європейськими лідерами. Серед яких був і призедент Франції.

Захід знову підтвердив відданість Україні та наголосив на необхідності подальшої безпекової допомоги українському народу та армії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.