Новини
Новини світу
За кордоном

Байден і Сі Цзіньпін провели зустріч на Балі: про що говорили (ВІДЕО)

Байден заявив, що він прагне знайти шляхи взаємної співпраці.

Китайський лідер Сі Цзіньпін і президент США Джо Байден зустрілися для проведення переговорів на Балі. Наразі відносини між їхніми країнами знаходяться на досить низькому рівні через численні розбіжності по безлічі питань. Байден заявив, що він прагне знайти шляхи взаємної співпраці.

"Як лідери наших двох країн, я вважаю, ми поділяємо відповідальність за те, щоб показати, що Китай і Сполучені Штати можуть впоратися з нашими розбіжностями, не допустити, щоб конкуренція переросла в конфлікт, та знайти способи спільної роботи щодо нагальних глобальних питань", - сказав Байден.

Сі Цзіньпін заявив, що потрібно обрати правильний курс для китайсько-американських відносин і підняти їх на новий рівень.

"Світ очікує, що Китай і Сполучені Штати будуть належним чином регулювати відносини", - сказав він, додавши, що з нетерпінням чекає спільної роботи з Байденом, щоб повернути відносини в правильне русло.

Нагадаємо, в вересні Китай закликав росію до відновлення переговорів "...без попередніх умов...". Також на початку осені Байден і Трасс домовилися про продовження підтримки України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.