Новини
Вишневе
Київщина-суспільство

Батьків почули: Києво-Святошинський район отримав нового керівника КУ "Дитяче харчування"


Процес реформування системи харчування у навчальних закладах рушив з місця. 17 жовтня КУ "Дитяче харчування" отримало керівника, а точніше нову директорку - Наталію Науменко-Хоменко. Про це повідомили батьки Вишневого, активісти, а також голова КОДА Михайло Бно-Айріян.

Одним з важливих питань, які турбують громаду Київщини - харчування дітей у школі. Зламане та застаріле обладнання, сумнівна якість продуктів, погано приготовлена їжа та, в результаті, голодні діти: таку ситуацію можна було спостерігати в шкільних їдальнях Києво-Святошинського району та Вишневого, зокрема. Це все призело до чергового скандалу між батьками та КУ "Дитяче харчування", директором якого, до неданього часу, був  Валерій Смірнов. Саме його роботу пов'язують з корупційними схемами та неналежною організацією праці.

Тому, активісти звернулася до керівництва Києво-Святошинського району та до голови КОДА Михайла Бно-Айріяна, сподіваючись, що новий очільник Київщини вирішить нагальну проблему дитячого харчування Києво-Святошинського району.

"Вітаю Києво-Святошинський район з новим директором КУ" Дитяче харчування". Конкурс був дійсно важким, але втішило, що нас, батьків, чують. Вирішили збиратися усі разом з депутатами, батьками та підприємством, робити усе можливе, щоб наші діти смачно та якісно харчувались", - прокоментувала Альона Бурцева.

Ілюстративний матеріал із відкритих джерел