Новини
Вишгород

Басейн у Славутичі стане інклюзивним


Реконструкція резервуару наразі завершена на 82%.

Фото: pixabay.com

Проєкт реконструкції басейну у Славутичі був розпочатий у рамках програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», повідомила пресслужба Київської облдержадміністрації. 

Заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик повідомив, що у будівлі вздовж сходів обладнаємо спеціальний підйомник, яким зможуть користуватись люди з інвалідністю. Завдяки цьому басейн буде безбар’єрним для всіх верств населення.

Повідомляється, що на сьогодні на об’єкті вже запустили систему опалення і завершують монтаж систем електропостачання та протипожежного захисту.

Також триває утеплення фасаду, встановлення душів і гідроізоляції чаш басейну.

У Кагарлику розпочали будівництво басейну, днями вже було отримано дозвіл на будівельно-монтажні роботи, повідомили в КОДА. Таким чином, від загального обсягу виконано близько 5% робіт. Витратять на новий басейн понад 127 млн грн, з них в цьому році - 5,5 млн грн.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.