Аварія із постраждалими на Вишгородщині
У Вишгородському районі неподалік села Лютіж сталася аварія за участі Ланосу та Мазди. Очевидцем дорожньої події став Володимир Мухін - начальник Київського рибоохоронного патруля в Державному агентстві рибного господарства України. Про це випадковий свідок ДТП повідомив на своїй сторінці у ФБ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69306366_2460197184226308_4558112091025702912_n.jpg)
"Виїжджаючи з другорядної лісової дороги молода жінка на Ланосі з чоловіком та трирічним сином не поступилася білій Мазді, за кермом якої також була жінка, а на задньому сидінні двоє літніх людей! Від потужного удару оба авто злетіли з дороги, а Мазду ще й відкинуло на газорозподільчу станцію! ", - написав Володимир Мухін.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69041395_2460197034226323_380434867206225920_n.jpg)
Інформацію про стан учасників ДТП Володимир Мухін описав так:
"Найбільше повезло жінці –водію Мазди, бо була пристебнута паском безпеки, тому на перший погляд мала лише синці та подряпини... а от дід та баба на задніх сидіннях отримали більш важкі травми...
Дісталося і водію Ланосу, вся в крові та з явною черепно мозковою травмою та перелом ключиці... Чоловік без тями на передньому пасажирському сидінні, теж в крові та із забоями" , повідомив Володимир Мухін
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67786676_2460196990892994_2253195690941349888_n.jpg)
В аварії простраждав і трирічний хлопчик.
"Він був при свідомості, голосно плакав... Видно, що сильно вдарився головою, яка була в крові та виднілася велика гематома".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69593506_2460197304226296_7006575326163632128_n.jpg)
На місце аварії, очевидець одразу викликав невідкладну допомогу.
"На момент, коли карети швидкої забирали постраждалих, усі були живі", -повідомив Володимир Мухін.