Новини
Вишгород
Аварії та ДТП

Аварія із постраждалими на Вишгородщині


У Вишгородському районі неподалік села Лютіж сталася аварія за участі Ланосу та Мазди.  Очевидцем дорожньої події став Володимир  Мухін - начальник Київського рибоохоронного патруля в Державному агентстві рибного господарства України. Про це випадковий свідок ДТП повідомив на своїй сторінці у ФБ.

"Виїжджаючи з другорядної лісової дороги молода жінка на Ланосі з чоловіком та трирічним сином не поступилася білій Мазді, за кермом якої також була жінка, а на задньому сидінні двоє літніх людей! Від потужного удару оба авто злетіли з дороги, а Мазду ще й відкинуло на газорозподільчу станцію! ", - написав Володимир Мухін.

Інформацію про стан учасників ДТП Володимир Мухін описав так:

 "Найбільше повезло жінці –водію  Мазди, бо була пристебнута паском безпеки, тому на перший погляд мала лише синці та подряпини... а от дід та баба на задніх сидіннях отримали більш важкі травми...
Дісталося і водію Ланосу, вся в крові та з явною черепно мозковою травмою та перелом ключиці... Чоловік без тями на передньому пасажирському сидінні, теж в крові та із забоями"
, повідомив Володимир Мухін

В аварії простраждав і трирічний хлопчик.

"Він був при свідомості, голосно плакав... Видно, що сильно вдарився головою, яка була в крові та виднілася велика гематома".

На місце аварії, очевидець одразу викликав невідкладну допомогу.

"На момент, коли карети швидкої забирали постраждалих, усі були живі", -повідомив Володимир  Мухін.