Новини
Новини світу
Російсько-Українська війна

Армія рф зазнає рекордних втрат, ‒ розвідка Великобританії

За останні тижні росія зазнала найбільших втрат з лютого минулого року.

Армія рф зазнає рекордних втрат, ‒ розвідка Великобританії - зображення

За останні два тижні армія рф, ймовірно, зазнала найбільших втрат з моменту військового вторгнення в Україну. Про це в неділю, 12 лютого, повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

"За останні два тижні Росія, ймовірно, зазнала найбільшої кількості втрат з першого тижня вторгнення в Україну.

Український Генштаб оприлюднив щоденну статистику втрат росіян. Хоча Міністерство оборонної розвідки не може перевірити українську методологію, тенденції, які ілюструють дані, ймовірно, точні.

Середній показник за останні сім днів становив 824 жертви на день, що вчетверо перевищує показник, повідомлений за червень‒липень 2022 року", ‒

Міністерство оборони Великої Британії

Армія рф зазнає рекордних втрат, ‒ розвідка Великобританії - зображення

Розвідка Великобританії також вказала розповіла, з чим пов'язане зростання статистики.

"Зростання кількості втрат росіян, ймовірно, пов’язане з низкою факторів, включаючи брак підготовленого персоналу, координації та ресурсів на фронті – прикладом цього є Вугледар і Бахмут", –

Міністерство оборони Великої Британії

Нагадаємо, за останню добу українські військові ліквідували ще 900 російських загарбників. Таким чином, станом на 12 лютого загальна кількість втрат армії країни-агресора Росії з початку війни тепер складає 137 780 осіб.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.