Новини
Новини Київської області

Антициклон витіснить дощі: 15 травня на Київщині буде хмарно, але без опадів


П’ятниця у столичному регіоні буде прохолодною та хмарною, проте опади малоймовірні, адже антициклон Quirinius витіснить дощі.

«Цей антициклон із головною базою над Атлантикою витіснить дощі (Карта 1). 15-го травня переважатиме суха погода у північних областях, на значній території Сходу України, на крайньому півдні, тобто, в Криму, у південних районах Одещини, у багатьох центральних областях. Проте тотальної влади антициклону завтра не досягти. До нас у гості – черговий атмосферний фронт. Він зумовить дощі на Заході (окрім Волині та Рівненщини), місцями у центральних областях, на Півдні, окрім крайніх південних районів, а також ввечері досягне Донеччини (Карта 2)», – повідомила Наталка Діденко у соцмережах.

Також синоптик додала, що найближчим часом на теплу травневу погоду розраховувати не варто.

«Двадцятки – не в пошані. Як тільки температура повітря наближатиметься до +20 градусів, одразу якийсь циклон або фронт з лозиною навідається», – написала вона.

Теплішати почне не раніше, ніж 23-24 травня, але це аж через вихідні, а от сьогоднішня п’ятниця буде ще прохолодною.

За прогнозом Укргідрометцентру, 15 травня на Київщині температура повітря вночі становитиме 4..6°С, вдень 14..16°С, вітер західний 3–8 м/с, вночі та вдень без істотних опадів.