Новини
Вишгород
Культура

«Ангели поруч»: готується виставка проєкту «Вишгородщина мальовнича»


У музеї давньоруського гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника 27 серпня відкриється виставка художниці Наталки Анохіної.

Афіша ВІКЗ

У межах культурно-мистецького проекту «Вишгородщина мальовнича», який діє у Вишгородському історико-культурному заповіднику за підтримки Вишгородської районної державної адміністрації і Вишгородської районної ради, відбулося вже кілька художніх виставок, які супроводжувалися цікавими розповідями, майстер-класами й творчими заняттями.

А 27 серпня 2020 року у Музеї давньоруського гончарства ВІКЗ відбудеться виставка живопису «Ангели поруч» художниці Наталки Анохіної.

«Анохіна Наталка народилася 27 серпня 1977 року в Запоріжжі, де надзвичайно мальовничі краєвиди, історичні місця та улюблений острів Хортиця, який завжди у серці художниці та є найкращим місцем для відпочинку, пленерів та перезавантаження. Наталія - мама трьох дітей, має дві вищих освіти - фотохудожник (фотовідеодизайн) та менеджер (обслуговування населення), а також кравець, закрійник, дизайнер, арт-терапевт – вона занурюється в живопис», - зауважують у ВІКЗ.

Наталка Анохіна брала участь у низці художніх виставок. Також вона займається волонтерською діяльністю.  

«Для мене кожен мій учень - це мій вчитель», зазначає художниця.

Відкриття виставки «Ангели поруч» відбудеться 27 серпня о 15 годині у музеї давньоруського гончарства ВІКЗ за адресою: м. Вишгород, вул. Межигірського спаса, 11. Телефони для довідок: 066-975-01-06, 093-004-57-44.

Як повідомляв «Погляд», у Вишгороді діти опановують археологію.