Новини
Обухів
Вибори

Андрій Нєбитов відреагував на звинувачення у прямому ефірі голови 94-го ОВК 18.07.2019


Керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов дав коментар, щодо звинувачувань на адресу поліції у тиску на членів ОВК.

16 липня  голова окружкому №94, в ефірі одного з телеканалів заявила, що працівники поліції Київщини здійснюють на неї тиск, з метою зриву виборів до Верховної Ради. Так вона розцінила дії працівників Обухівського відділу поліції, які вчора прибули до ОВК, з метою вручення повісток про виклик на допит в рамках кримінального провадження. 
У них зазначено, що 19 та 20 липня потрібно прийти до органів досудового слідства. 19 липня, ОВК має прийняти від Центрвиборчкому бюлетені та роздати їх дільничим виборчим комісіям. Саме тому, виклик на допит саме в цей час, голова ОВК вважає спробою зірвати виборчий процес в окрузі
“, – зазначив Андрій Нєбитов

Керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов, заявив, що поліція діятиме у межах чинного законодавства, дотримуючись основних принципів верховенства права і законності.

Він також зазначив, що в разі отримання повістки, необхідно виконати цю процесуальну вимогу. У випадку, якщо у повістці зазначений час, коли особа виконує свої функціональні обов’язки, необхідно погодити інший час зі слідчим.

«Якщо є звернення громадян, кандидатів в народні депутати, народних депутатів, інших посадових осіб, – поліція реагувала і буде реагувати у межах і в спосіб передбачених діючим законодавством», – наголосив головний правоохоронець Київщини.

Поліція Київської області