Новини
Баришівка та Березань
Культура
Київщина-суспільство

Аlyona Аlyona - лауреатка премії Music Moves Europe Talent Awards 2021


Українська виконавиця Аlyona Аlyona на фестивалі Eurosonic Noorderslag (ESNS) 2021 стала лауреаткою премії Music Moves Europe Talent Awards 2021– щорічної нагороди ЄС у сфері популярної сучасної музики.

фото instagram Аlyona Аlyona

Про перемогу українсько реперки з Баришівки повідомляє Креативна Європа. Виконавиця отримала грошовий приз у розмірі 10 000 євро і пакет підтримки для розвитку кар’єри від партнерів премії.

Крім того, Аlyona Аlyona отримала найбільше голосів з усіх номінантів у додатковій номінації Public Choice Award і отримає додатково 5 000 євро і запрошення зняти лайв-сесію у студії Deezer у Парижі.

Премія ММЕТА співфінансується програмою Creative Europe і відзначає нових артистів, які презентують сьогоднішнє і майбутнє звучання Європи.

Абсолютно всі номінації в моєму житті з’являлися неочікувано. Але завжди було неймовірно приємно. Особливо номінації закордоном. Коли люди не знають твоєї мови, але щиро відчувають твій вайб і намагаються зрозуміти твій меседж - ти розумієш, що робиш музику не дарма.

Головний меседж премії - об’єднувати та просувати європейську культуру. Тисячі претендентів на номінацію докладають зусилля для того, щоб продемонструвати свою творчість перед широким загалом. Із них всього лише 16 стають номінантами. Нагороду отримують 8. І один - приз глядацьких симпатій.

А ось як сама реперка прокоментувала свою перемогу в instagram:

«Мені надзвичайно приємно, що організатори врахували мою кандидатуру, адже це дало змогу не тільки познайомитись з визнаними виконавцями, але й вкотре представити нашу країну на велику аудиторію. На світлині ви можете побачити тих артистів, яких можна розглянути для поповнення у свою музичну добірку, вони справді круті. Для мене честь просто бути серед номінантів. Честь - представляти Україну там. Честь - отримати цю нагороду та нагороду глядацьких симпатій! А також я дякую кожному з вас за віддані голоси, за підтримку, за віру в мене. Ви надзвичайні».

Раніше «Погляд» повідомляв, що реперка аlyona аlyona з Баришівки отримала премію Women In Arts.

Також ми повідомляли, що Alyona Alyona стала найкращою новою виконавицею за версією Anchor award.