Блоги

Альона Романюк: Програма стажування українських студентів в Канаді

Наразі підписано Меморандум про співпрацю між Mitacs та Міністерство освіти і науки України, в рамках якого протягом трьох років 600 українців - студентів, аспірантів, докторантів та науковців - поїде на стажування до Канади.

Альона Романюк: Програма стажування українських студентів в Канаді - зображення

Окрім моїх проєктів з протидії дезінформації, наразі співпрацюю з крутезною канадською організацією - Mitacs, завдяки якій науковці із багатьох країн мають можливість проходити стажування у кращих канадських університетах та компаніях, реалізувати свої проєкти або працювати під керівництвом канадських професорів над місцевими проєктами. 

Україна змогла доєднатися до цієї програми завдяки багаторічним зусиллям професора Oleksandr Romanko, який зробив неймовірне і виборов цю програму для українських студентів.

Наразі підписано Меморандум про співпрацю між Mitacs та Міністерство освіти і науки України, в рамках якого протягом трьох років 600 українців - студентів, аспірантів, докторантів та науковців - поїде на стажування до Канади.

До 22 вересня триває набір на програму науково-дослідницьких стажувань Програма Mitacs Globalink Research Internship для студентів 3 і 4 курсів (5 і 6 курси медичних університетів) на 2023 рік.

Програма покриває витрати на дорогу, житло, харчування, медичне страхування та участь у різноманітних заходах та роботу над цікавим проєктом у різних галузях.

Це можливість провести 12 тижнів у Канаді, поєднуючи роботу та нові враження, а потім з корисними навичками повернутися в Україну.

Так-так, це той момент, коли я пожалкувала, що наразі не є третьокурсницею.

Але, якщо ви знаєте студентів, кому це буде цікаво - поділіться інфою.


Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Раніше ми повідомляли, що Канада відправить 39 броньованих машин General Dynamics до України

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.