Блоги

Ахтем Сеітаблаєв: Створений в Україні ролик за рік подивився понад мільярд користувачів інтернету

Маленький фільм до мілітарної комп’ютерної гри Warpath, створений від початку й до фінального кадру в Україні, українською командою, за рік подивився понад мільярд користувачів інтернету.

Ахтем Сеітаблаєв: Створений в Україні ролик за рік подивився понад мільярд користувачів інтернету - зображення

Створений в Україні ролик до мілітарної комп’ютерної гри Warpath за рік подивився понад мільярд користувачів інтернету.

“Я не є прихильником ані радянської, ані нацистської символіки та наративів. Зрештою, ми з командою знімали цей проморолик до комп’ютерної гри, зовсім про інші сенси та цінності.

Ви зможете в цьому переконатися, якщо знайдете час та бажання подивитися його.

Як подивилися його за рік 1 000 000 000 людей по всьому світу, тим самим спростовуючи тезу, що нібито в Україні не можуть робити жанрового кіно.

Тому особливою гордістю є той факт, що цей маленький фільм створений від початку до фінального кадру в Україні, українською командою”.

Йдеться про Youtube, Bilibili, QQ, Wechat та інші.

Загалом врахували безпосередньо перегляди, реакції, перемонтажі, репости. Складно підрахувати остаточну кількість, але мова про щонайменше 1,3 млрд переглядів.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.