#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів
Пригоди
Кримінальні новини

Афера не пройшла: державі повернули 10 гектарів землі на Фастівщині

13.05.2020 0 Александр Чернышенко 0

Апеляційний суд скасував незаконне рішення суду першої інстанції, задовольнивши позов Фастівської прокуратури в інтересах держави про визнання недійсними наказів Держгеокадастру Київщини. Також своїм рішенням суд скасував держреєстрацію та витребував земельну ділянку площею 10 гектарів з чужого незаконного володіння.

Про це повідомляє прокуратура Київщини.

На підставі наказів Держгеокадастру, в порушення вимог земельного законодавства, фізичним особам повторно безоплатно надали у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великогуляківської сільради Фастівського району.

В свою чергу, ці особи відчужили ці землі на користь третьої особи, яка згодом їх об’єднала, внаслідок чого утворилась земельна ділянка площею понад 40 гектарів.

Київський апеляційний суд погодився з доводами прокуратури про незаконність надання у власність земельних ділянок, скасував вищевказані накази та повернув державі 10 га землі. Крім цього, суд скасував право власності на земельну ділянку площею понад 40 гектарів.