Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль
Новини світу

Аеропорт "Бориспіль" потрапив у список, де можна заразитися на COVID-19


Відповідний список склала Європейська агенція авіаційної безпеки (EASA). В ньому не вказується назва аеропорту, а лише міста - Чернівці, Київ. І додається припис: всі аеропорти в наступних регіонах.

Список ризикових аеропортів розроблений в координації з державами-членами EASA і заснований на інформації від Всесвітньої організації здоров'я, Європейського центру профілактики та контролю захворювань, а також інших авторитетних інститутів охорони здоров'я.

Літаки, які прибуватимуть до та з українських аеропортів, які є в списку, проходитимуть повну дезінфекцію спеціалізованими засобами після кожного польоту до та з українських летовищ. 

Також ці літаки повинні бути обладнані одним або більшою кількістю універсальних комплектів для захисту членів екіпажу, які надають допомогу у разі потенційних випадків зараження COVID-19, а також для очищення і правильного вилучення потенційно інфікованого вмісту.

Оновлений список набуває чинності 14 травня. Всього до переліку ризикових потрапили аеропорти 32 країн світу, серед яких 9 країн ЄС, які найбільше постраждали від коронавірусу, а також низка аеропортів США, Росії і Великої Британії.